دولت به جای منصرف کردن مردم از ثبت‌نام یارانه‌ها، جلوی فساد و ریخت و پاش را بگیرد | سایت تفریحی پُرِپُر

دولت به جای منصرف کردن مردم از ثبت‌نام یارانه‌ها، جلوی فساد و ریخت و پاش را بگیرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در نشست علنی امروز یکشنبه (۲۴ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: در چند روز اخیر فضاسازی‌هایی در کشور ایجاد شده تا مردم در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت‌نام نکنند اما واقعیت این است که حامل‌های انرژی همه گران شده و مردم مابه‌التفاوت این گرانی را پرداخت می‌کنند، از این‌رو شاهدیم که کل رسانه‌ها به صورتی ساماندهی شده‌اند تا مردم برای ثبت‌نام در معذوریت قرار گیرند.

2168290_892

وی با تاکید بر اینکه ثبت‌نام کردن حق مردم است، گفت: قطعاً نباید اشخاصی که واقعا نیازمند هستند را از ثبت‌نام منصرف کرد، بنابراین به جای اینکه به فضاسازی‌ها برای ثبت‌نام نکردن مردم دامن بزنیم باید جلوی فساد و ریخت و پاش‌ها را بگیریم. به‌عنوان مثال در استانداری لرستان میلیاردها تومان هزینه دکوراسیون و خرید ماشین خارجی شده است.

نماینده مردم خرم‌آباد با اشاره به اطلاعات و گزارش مرکز آمار مبنی بر اینکه استان لرستان جایگاه نخست بیکاری را در کشور دارد، تصریح کرد: دکتر روحانی در موقع انتخابات گفت که دولت نخواهد گذاشت که بیکاران در مقابل خانواده‌های خود شرمنده شوند، بنابراین مسئولان و برخی وزارتخانه‌ها به جای اینکه همه برنامه خود را به برکناری نیروهای ارزشی معطوف کنند، باید در جهت رفع بیکاری برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*