سرگرمی های غیر قابل باور در دنیا | سایت تفریحی پُرِپُر

سرگرمی های غیر قابل باور در دنیا

برخی افراد هستند که سرگرمی هایی مجزا از دیگر مردم دارند و بیشتر باعث شگفتی هستند. در این مطلب نگاهی داریم به تعدادی از این سرگرمی های غیر عادی که در نقاط مختلف دنیا وجود دارد.

تقلید صدای گاو:

یکی از عجیبترین تفریحاتی که در دنیا وجود دارد و در عین ناباوری بسیاری آن را انجام می دهند تقلید صدای گاو است. این سرگرمی در منقطه ویسکانسین بسیار طرفدار دارد  و سالانه مسابقه ای برای تعیین بهترین مقلد صدای گاو هم برگزار می شود. رواج این مسابقه بیشتر در منطقه های روستایی انگلستان است و مسابقات نیز با حضور گاوها برگزار می شود.

2100985_883

بازی نقش مرده:

همانطور که گفتیم بازیگری یکی از آرزوهای برزگ افراد مختلف است اما راه بسیار سختی را باید طی کرد.”چاک لمب” کسی است که ساده ترین روش را انتخاب کرد و به عنوان بازیگر نقش مرده ها فعالیت می کند. او بسیار خوب این نقش را بازی می کند به طوری که فیلم های کوتاهی از خودش در شبکه های اجتماعی به نمایش در آورده و میلیون ها بازدید داشته است.

296401_764

آقای دوربینی:

بیشتر افراد به بازیگری و دیده شدن در تلوزیون علاقه شدیدی دارند ولی عده ای راه های بسیار ساده را برای رسیدن به شهرت تلوزیونی انتخاب می کنند. “پاول یارو” یکی از افرادی است که علاقه بسیار زیادی در به نمایش درآمدن دارد. او در بیشتر مراسم های بزرگ و همچنین برنامه ها به عنوان سیاهی لشگر حضور دارد و همیشه در مقابل دوربین است. البته ما در ایران نیز آقای دوربینی داریم که در بیشتر تصاویر خبری حضور دارد.

296403_617

جمع کردن شیشه شیر:

شیشه های شیر شاید به تنهایی جذابیت نداشته باشد اما به مرور زمان و با تغییرهایی که در اندازه و ابعاد آن به وجود می آید برای افرادی که به جمع کردن آن علاقه دارند جذاب می شود. “پاول لوک” یکی از این کلکسیونرها است و تا به حال بیش از ۱۰ هزار شیشه را جمع آوری کرده است.

296402_380

سوار شدن به ترن هوایی:

ترن هوایی یکی از وسیله های هیجان انگیزی است که می توان از آن به عنوان سرگرمی یاد کرد اما برای یک پیرمرد ۷۸ ساله کمی خطرناک به نظر می رسد. یک پیرمرد ۷۸ ساله که بهترین سرگرمی اش را سوار شدن در ترن هوایی می داند تا به حال ۴۰۰۰ هزار بار آن را امتحان کرده است. او به طور متوسط روزی ۹۰ بار سوار ترن هوایی می شود.

296404_290

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*