مقاله ایی برای غزه! | سایت تفریحی پُرِپُر

مقاله ایی برای غزه!

به بهانه شکستن بغض کشتار کودکان مظلوم غزه!

اکنون چند روزی می‌شود که در نقطه ایی از جهان و در سایه بی‌تفاوتی‌های سازمان به اصطلاح مدافع حقوق بشر هر لحظه کودکی قربانی زیاده‌خواهی‌های قوم بنی‌اسرائیل می‌شود.

هر روز گلوله ایی سرکش تن همچون گل برگ کودکان بی‌گناهی را می درد که گناهی در درگاه خدا مرتکب نشده‌اند و این است عدالت اسرائیلی و آمریکایی. سکوت همچنان باقی است تا جنایتی دیگر در ردیف جنایت‌های وحشتناک پیروان شیطان رقم بخورد.

images

سربازان تا دندان مسلح بنی‌اسرائیل عقده بی‌خدایی خود را با قتل‌عام زنان و کودکان سرکوب می‌کنند و لبخند شیطان را به قهقهه سرسام‌آورش بدل می کنند.

و این سکوت بی‌معناست که جان هر انسان آزاده‌ای‌ را می‌فرساید. انسان‌هایی که تاب تحمل این بی‌عدالتی را ندارند و از ریختن خون بی‌گناهان آزرده می‌شوند. این سکوت جوامع بشری اسباب تیزتر شدن نیشتر صهیونیسم را فراهم می‌کند و باز ادامه دارد. شیطان بزرگ با خیال سردرگمی جهان در درگیری‌های خودساخته اخیر در سوریه، عراق، میانمار و افریقای مرکزی و دل مشغولی‌هایی همچون جام جهانی اجازه این جنایت را به اسرائیل داده و خود با حق وتوی مضحکش از آن دفاع می‌کند. صبر خدا اندازه‌ای دارد و بی‌شک دیری نخواهد پایید که بنای ظلم ریشه کن خواهد شد. امروز سربازان اسلام واقعی و نه اسلام آمریکایی که در زندان‌های مخوف ایالات‌متحده با دلارهای عربی و آمیزه‌های یهودی ساخته‌شده، دادستان این ظلم هستند؛ و اما این ظلم ادامه دارد.

سردبیر سایت

میثم ابراهیمیان

یک نظر

 1. این روزها
  نمازهای یومیه مسلمانان غزه پنجگانه نیست…
  ششگانه است:
  صبح ،
  ظهر،
  عصر،
  مغرب،
  عشا،
  “میت”!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*