چندین روز زندگی در درون خرس | سایت تفریحی پُرِپُر

چندین روز زندگی در درون خرس

هنرمندان انسان های عجیبی می باشند و گاهاً دست به کارهایی می زنند که شاید بسیار از انتظار دور باشد اما همین کارهای عجیب  هم می توانندوسیله ای برای هنرنمایی آن ها باشد.

“آبراهام پوینچوال” یک هنرمند فرانسوی است که هر چند سال یکبار هوس کارهای عجیب به سرش می زند. او چند سال پیش خود را در چاله بسیار کوچکی در میان یک کتابخانه محبوس کرد و تنها چند کتاب با خودش به زیر زمین برد. یک هفته حضور او در این چاله برای بسیاری از رسانه های جهان جالب بود.

او امسال حرکت عجیب دیگری را انجام خواهد داد که به مراتب بهتر از دفعه پیش است. این هنرمند قصد دارد از روز اول تا ۱۳ ماه آوریل در دل یک خرس گریزلی خشک شده زندگی کند. در این مکان تنها نیم متر فضا وجود دارد و تمام مدت باید به صورت دراز کش یا نهایتا نشسته باشد.

او برای تمام امور خود باید روی خرس باقی بماند و برای هیچ کاری اجازه خارج شدن از آن را ندارد به گونه ای که حتی باید دستشویی هم بر روی همین خرس برود. خرس گریزلی به دست آبراهام شکار شده و با کمک چند متخصص برای اینکار آماده سازی شده است.

ابراهام برای انجام این کار خود در موزه حیات وحش پاریس مستقر شده است و روزانه افراد زیادی برای دیدن حال و روز او به این موزه سفر می کنند. دو دوربین در تمام مدت این پروژه از او فیلم برداری خواهند کرد تا خطایی را انجام ندهد.

برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی بر روی تصویر کلیک نمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*